Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
област Добрич, гр. Балчик
83 500 €
163 311.81 лв.

(1 392 €, 2 722.52 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:53 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 176 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2013 г.

Описание на имота:

Елегантен апартамент тип студио в престижен комплекс в Балчик на крачки от морето и Двореца!

Представяме Ви изискан имот, разположен в луксозен затворен комплекс. Само на около 400 метра от морския бряг и в непосредствена близост до живописната Ботаническата градина, това жилище предлага съвършено съчетание между спокойствие, природа и комфорт.

Разпределение

входно антре

просторна и светла дневна

спалня

баня

тераса с гледка море

📍 Престижна локация с бърз достъп до плажа, крайбрежната алея и най-добрите заведения в района.
Особености
Тухла
В затворен комплекс
За контакт:
0895538253

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ГМ ПРОПЪРТИ ООД
0887776806
ГМ ПРОПЪРТИ ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
gmproperty.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, Варна бул.Христо Ботев 8
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
област Добрич, гр. Балчик
Обява: 1a177745643901814

83 500 €
163 311.81 лв.
История на цената
(1 392 €, 2 722.52 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Добрич, гр. Балчик