Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Добрич, гр. Балчик
69 990 €
136 888.54 лв.

(959 €, 1 875.64 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:24 на 25 април, 2026 год.
Обявата е посетена 373 пъти.
Площ:
73 m2
Етаж:
Партер от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Отличен тристаен апартамент, находящ се в вилна зона на град Балчик в близост до Ботаническата градина

Имота е разпределен : всекидневна с кухненски кът, две спални, баня с тоалет и тераса с излаз към озеленената част на градината

Продава се напълно обзаведен и оборудван.

Комплекс с голям плувен басейн с отделна детска зона , зона за барбекю .
Особености
Тухла
Контрол на достъпа
В затворен комплекс
За контакт:
0895538253

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ГМ ПРОПЪРТИ ООД
0887776806
ГМ ПРОПЪРТИ ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
gmproperty.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, Варна бул.Христо Ботев 8
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Добрич, гр. Балчик
Обява: 1c177710907097461

69 990 €
136 888.54 лв.
История на цената
(959 €, 1 875.64 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Добрич, гр. Балчик